Agaçlı Bahçe Eymir Gölü


Ağaçlı Bahçe Eymir Gölü 4 Dönüm Arazi İçerisinde Açık Hava Mangal Keyfi , Sabah Kahvaltısı , Semaver Çay, Nargile ,Öğlen ve Akşam Yemekleri , Canlı Müzik , Kır Düğünü , Nişan Ve Kına Gecesi, İş Organizasyonları , Toplantılar ve Birçok Yenilikleri İle Sizlerin Hizmetinizdeyiz...

Eymir Gölü Mevkiinde Ağaçlı Bahçemizde Semaver Ve Kahvaltı Keyfi.. Dilerseniz  balık ve mangal ile içecekler dilerseniz nargile ve çay keyfi...4 dönüm arazimiz içerisinde Ankara'nın gürültüsünden uzak ağaçlar ve çimlerin yeşil tonlarıyla ferah bir nefes alın... Muhteşem mezelerimizi ve yemek menülerimizi mutlaka deneyin..

Ağaçlı Bahçe Eymir Gölü” olarak bizler, müşterilerinden gelen istek ve taleplere cevap verebilecek bilgi ve deneyime sahibiz. Profesyonel ekibi ile verdiği bütün hizmetlerin sağlıklı ve uzun ömürlü olarak işlev görmesini ve güncel kalmasını sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. 

Müşteri merkezli olarak hizmet vermekte olan firmamız verilen hizmetlerin hedef kitleye ulaşması için doğru analizin yapılması ve ulaşması için çalışmaktayız.

VIDEO TANITIM


VIZYONUMUZ


"Ağaçlı Bahçe Eymir Gölü” olarak bizler, bulunduğumuz piyasanın her geçen gün biraz daha gelişmekte olduğunun bilincinde hareket ederek müşterilerinden gelen istek ve taleplere cevap verebilecek bilgi ve deneyime sahibiz. Profesyonel ekibi ile verdiği bütün hizmetlerin sağlıklı ve uzun ömürlü olarak işlev görmesini ve güncel kalmasını sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. "

Vizyonumuz

MISYONUMUZ


"Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanarak kalite verimliliğini sürekli kılmak, maddi ve manevi tüm unsurları çalışanları ile paylaşarak sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir."